Jesteśmy zgranym zespołem, który jest gotów nieść profesjonalną pomoc:

Rafał Bednarczyk

 

RAFAŁ BEDNARCZYK

Kim jestem: Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UG, który ukończyłem z wyróżnieniem w 1996 roku. Kolejno ukończyłem aplikację sądową, a pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłem w Sądzie Rejonowym w Gdańsku orzekając w Wydziale Karnym. Od 2008 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych, a od 2009 roku adwokatem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Od tego też roku prowadzę indywidualną praktykę adwokacką. Posługuję się w mniejszym lub większym stopniu zaawansowania 7 językami, a do ulubionych należy język grecki.

Moje wartości: W życiu zawodowym, jak i prywatnym cechuje mnie szlachetność, rozwaga i szczerość. Zawodowo jestem perfekcjonistą. Natomiast zamiłowanie do archeologii sprawia, że zawsze poszukuję najkorzystniejszych rozwiązań. Prywatnie chciałabym przeżyć szczęśliwe życie z Jedną Kobietą.

Zainteresowania: Jestem pasjonatem książek, zwłaszcza historycznych i podróży. Sportowo odkrywam satysfakcję i spokój w nurkowaniu głębinowym, we wspinaczkach górskich, a w planach mam kitesurfing.

Co zyska Klient: szczerą i obiektywną pomoc prawną, opartą na wiedzy i doświadczeniu, wynikającą między innymi ze znajomości procedur i zasad sądowych.

Karolina Sikorska-Bednarczyk

 

KAROLINA SIKORSKA-BEDNARCZYK

Kim jestem: prawnikiem z misji, pasji i powołania. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydział Nauk Społecznych na kierunku politologia. Przez pierwsze siedem lat kariery zawodowej pracowałam w oświacie. W 2008 roku otworzyłam Kancelarię Prawną „Batna” – najlepszą alternatywę wobec braku porozumienia. Jestem prezesem Stowarzyszenia Antymobbingowego im. Barbary Grabowskiej. Obecnie doktoryzuję się pod kierunkiem prof. J. Steliny z tematyki mobbingu. W 2010 roku rozpoczęłam efektywną współpracę z adwokatem Rafałem Bednarczykiem, prywatnie własnym Mężem.

W obszarze moich zainteresowań zawodowych znajdują się prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo pracy i prawo oświatowe. Specjalizuje się w tematyce mobbingu i dyskryminacji. Wierzę, że dopóki walczę, jestem zwycięzcą.

Moje wartości: W życiu zawodowym oraz prywatnym cechuje mnie empatia, odwaga w pokonywaniu barier i ograniczeń, zrozumienie oraz umiejętność aktywnego słuchania. Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a z każdej nawet najgorszej sytuacji może wyniknąć coś pozytywnego. Jestem otwarta na ludzi, świat i nowe wyzwania.

Zainteresowania: Od najmłodszych lat interesowałam się medycyną, co przekłada się na strategię mojej pracy: wpierw stawiam diagnozę,  szukam najlepszych rozwiązań i wprowadzam odpowiednie postępowanie. W kręgu moich zainteresowań mieści się również mediacja i psychologia społeczna. Wolny czas spędzam z książką i filiżanką dobrej kawy.

Co zyska Klient?: Moją dostępność na każdym etapie sprawy, wiedzę o przebiegu postępowania oraz poczucie bezpieczeństwa, że będę z Tobą do końca. Zyska we mnie przede wszystkim swojego partnera w sprawie prawnej.

 

Aleksandra Bogdańska

 

ALEKSANDRA BOGDAŃSKA

Kim Jestem: Urodziłam i wychowałam się na Warmii, dorosłe życie postanowiłam wieść na Pomorzu. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Tytuł magistra uzyskałam po przedłożeniu pracy magisterskiej w Katedrze Prawa Gospodarczego i Ochrony Środowiska pt. „Nadużywanie pozycji dominującej przez przedsiębiorców”. Podczas studiów zdobywałam doświadczenie poprzez praktyki zarówno w instytucjach państwowych jak i prywatnych między innymi w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta, prokuraturze i sądzie. W ciągu pięciu lat studiów z zaangażowaniem uczestniczyłam w życiu uczelni, byłam członkiem kilku kół naukowych, w tym Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W latach 2012-2013 byłam Koordynatorem Sekcji Prawa Karnego oraz członkiem Zarządu  SUPP. Aktualnie odbywam aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku

Moje wartości: W życiu prywatnym jak i zawodowym cenie sobie przede wszystkim tolerancję, uczciwość i rzetelność. Za najważniejsze uważam bycie wiernym swoim zasadom.

Zainteresowania: Moją największą pasją są książki i komiksy. Od najmłodszych lat jestem zagorzałą czytelniczką literatury fantasy oraz literatury sensacyjnej. Jestem wielką fanką brytyjskiej popkultury, w szczególności brytyjskiej muzyki. Do kręgu moich zainteresowań zawodowych należy szeroko pojęte praco cywilne, w szczególności prawo rodzinne i spadkowe.

Co zyska klient w kontakcie ze mną: Klient może być pewny mojego profesjonalizmu, obiektywizmu jak i pełnego zaangażowania w sprawę.