O NAS

Jesteśmy zgranym zespołem, który jest gotów nieść profesjonalną pomoc:

Witamy na stronie
Kancelarii Adwokata i Radcy Prawnego „Bednarczyk”

Jest nam niezmiernie miło, że znalazłeś chwilę, aby do nas wstąpić.

Usługi prawne świadczymy od 2008 roku. Jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Prawa i Administracji.
Każdy z nas przeszedł inną ścieżką, by znaleźć się w jednej Kancelarii.

Partnerzy Kancelarii – Mec. Rafał Bednarczyk i Karolina Sikorska-Bednarczyk są małżeństwem, pracują w duecie, a dzięki temu skuteczniej pochylają się nad powierzonymi nam sprawami.

Mec. Paweł Zieliński dołączył do nas jeszcze jako aplikant, by z czasem swoimi siłami wspomóc nas w pracy.

Łączymy i dzielimy obowiązki, stąd na etapie powierzonej nam sprawy spotkasz się z nami wszystkimi.

Jesteśmy zespołem, który wyznaje zasadę, że prawo nie jest problemem. Jest rozwiązaniem, a naszą misją jest wspieranie i rozwiązywanie prawnych wyzwań przedsiębiorców i osób fizycznych z całej Polsce, celem zapewnienia im spokoju i bezpieczeństwa w codziennym funkcjonowaniu oraz biznesie. Drogą do tego jest zapewnianie wszechstronnej i wysokiej jakości pomocy prawnej, a także reprezentacji sądowej.

W życiu, jak i w codziennej pracy wyznajemy następujące wartości:

MIŁOŚĆ – kochamy ludzi i to, co robimy. Kochamy siebie i wymagamy od siebie i innych. Działamy tak, by, to co nam powierzysz było zrobione dla Ciebie z korzyścią i zrozumieniem.

RODZINA – jesteśmy Zespołem prowadzonym przez małżeństwo. Doznasz więc u nas rodzinnej atmosfery a Twoją sprawą będziemy zajmować się wspólnie.

AUTENTYCZNOŚĆ – w tym, co robimy i jacy jesteśmy, jesteśmy prawdziwi. Czujemy złość i satysfakcję, jak i mamy swoje potrzeby, które możesz mieć okazję zobaczyć.

SZCZĘŚCIE – jesteśmy szczęśliwi, gdy uda się nam Tobie pomóc, a nasze i Twoje szczęście są dla nas bardzo ważne. Stąd dbamy, choć czasem trwa to dłużej, by efekt naszej pracy dał spełnienie.

ZDROWIE – dbamy o zdrowie nasze i naszych Gości, stąd używamy dobrej kawy i zdrowych dodatków . Dbamy, by zjeść w pracy posiłek i odżywiać się zdrowo. Znajdujemy czas na sport i odpoczynek, używamy suplementów, a dodatkowo szerzymy pasję do zdrowia z aloesami marki Forever Living Products (możesz nas o to zapytać).

ROZWÓJ – stale się rozwijamy i poszerzamy swoje kompetencje, by jeszcze lepiej móc pomagać innym. Dbamy o codzienną lekturę książek.

PASJA– nasza praca jest naszą pasją i wykonujemy ją z przyjemnością i ciekawością.

O tym, w czym możemy Tobie pomóc przeczytaj w zakładce „OFERUJEMY”.