RAFAŁ BEDNARCZYK

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UG, który ukończyłem z wyróżnieniem w 1996 roku. Kolejno ukończyłem aplikację sądową, a pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłem w Sądzie Rejonowym w Gdańsku orzekając w Wydziale Karnym. Od 2008 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych, a od 2009 roku adwokatem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Od tego też roku prowadzę indywidualną praktykę adwokacką. Posługuję się w mniejszym lub większym stopniu zaawansowania 7 językami, a do ulubionych należy język grecki.
Moje wartości
W życiu zawodowym, jak i prywatnym cechuje mnie szlachetność, rozwaga i szczerość. Zawodowo jestem perfekcjonistą. Natomiast zamiłowanie do archeologii sprawia, że zawsze poszukuję najkorzystniejszych rozwiązań. Prywatnie chciałabym przeżyć szczęśliwe życie z Jedną Kobietą. 
Zainteresowania
Jestem pasjonatem książek, zwłaszcza historycznych i podróży. Sportowo odkrywam satysfakcję i spokój w nurkowaniu głębinowym, we wspinaczkach górskich, a w planach mam kitesurfing.
Co zyska Klient
Szczerą i obiektywną pomoc prawną, opartą na wiedzy i doświadczeniu, wynikającą między innymi ze znajomości procedur i zasad sądowych.

KAROLINA SIKORSKA-BEDNARCZYK

Jestem prawnikiem z misji, pasji i powołania. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydział Nauk Społecznych na kierunku politologia. Przez pierwsze siedem lat kariery zawodowej pracowałam w oświacie. W 2008 roku otworzyłam Kancelarię Prawną „Batna” – najlepszą alternatywę wobec braku porozumienia. Jestem prezesem Stowarzyszenia Antymobbingowego im. Barbary Grabowskiej. Obecnie doktoryzuję się pod kierunkiem prof. UG dr hab. Moniki Tomaszewskiej z tematyki mobbingu. W 2010 roku rozpoczęłam efektywną współpracę z adwokatem Rafałem Bednarczykiem, prywatnie własnym Mężem.

W obszarze moich zainteresowań zawodowych znajdują się prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo pracy i prawo oświatowe. Specjalizuje się w tematyce mobbingu i dyskryminacji. Wierzę, że dopóki walczę, jestem zwycięzcą.
Moje wartości
W życiu zawodowym oraz prywatnym cechuje mnie empatia, odwaga w pokonywaniu barier i ograniczeń, zrozumienie oraz umiejętność aktywnego słuchania. Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a z każdej nawet najgorszej sytuacji może wyniknąć coś pozytywnego. Jestem otwarta na ludzi, świat i nowe wyzwania.
Zainteresowania
Od najmłodszych lat interesowałam się medycyną, co przekłada się na strategię mojej pracy: wpierw stawiam diagnozę, szukam najlepszych rozwiązań i wprowadzam odpowiednie postępowanie. W kręgu moich zainteresowań mieści się również mediacja i psychologia społeczna. Wolny czas spędzam z książką i filiżanką dobrej kawy.
Co zyska Klient
Moją dostępność na każdym etapie sprawy, wiedzę o przebiegu postępowania oraz poczucie bezpieczeństwa, że będę z Tobą do końca. Zyska we mnie przede wszystkim swojego partnera w sprawie prawnej.