JUSTYNA SZESZKOWSKA

Z wykształcenia jestem filologiem klasycznym, posiadam też tytuł technika ekonomii. Od lat pracuję z Klientem. Fascynuje mnie drugi człowiek. Interesuję się psychologią, stąd poszerzam swoje kwalifikacje w tym zakresie. Prywatnie jestem Mamą a dobro dzieci jest dla mnie najwyższym priorytetem. Wiem, że nauczą się najwięcej, obserwując moje osiągnięcia.

Moje wartości

Kieruję się w życiu pozytywnym myśleniem. Szukam rozwiązań, chcę dzielić się swoją empatią jednocześnie nie zapominając o sobie i Rodzinie. Ciekawią mnie nowe technologie oraz rozsądne korzystanie z nich, aby niosły pozytywne treści w Świat nie zabierając przy tym czasu z bliskimi. Uwielbiam rozwój.

Zainteresowania

Lubię czytać  książki i poezję. Relaksuje się przy muzyce, tańcząc i w czasie medytacji. Uwielbiam wycieczki górskie i wieczory z Przyjaciółmi, gdy do późna gramy w planszówki.

Co zyska Klient

Jestem tu po to, by wesprzeć naszych Mecenasów.  Klient spotka się z uśmiechem, świetną organizacją pracy, z tym że wspólnie znajdziemy odpowiedź na pojawiające się pytania. Każdy z Państwa może być pewien, że jego sprawa w odpowiednim momencie trafi do odpowiedniej osoby i będzie załatwiona zgodnie z umową.